niedziela, 4 grudnia 2011

Pokazaliśmy „Blogersów”

W sali Dyskusyjnego Klubu Filmowego warszawskiej SGH zgromadziło się grubo ponad 200 osób, wypełniając ją niemal do pełna. Głównie młodzi ludzie, nie tylko blogerzy.
Wśród zaproszonych bohaterowie: Maciek Budzich, Kominek (Tomek Tomczyk), Artur Kurasiński, Gniewomir Świechowski. Ekipa: Konrad Chmielnicki (odpowiedzialny za zdjęcia), Damian Kuligowski (montaż), Michał Chałubek - muzyka (przybyły specjalnie do kraju na tę okoliczność), Piotr Świtek ze swoją ekipą (UFO), a także partnerzy filmu. Był także Kamil Durczok, szef „Faktów” TVN-u, występujący w filmie.
Projekcja odbyła się bez zakłóceń (uff). Tylko w pierwszych minutach filmu, już przy zgaszonym świetle, dało się słychać nagłą kanonadę spadających i tłukących się o podłogę szklanek. To podpórki wracając do pionu rzucały o ziemię ufnie postawioną kateringową zastawę.
Film, trwający niespełna 19 minut, wzbudził szum sali w kilku miejscach, ale najgłośniej chyba (uśmiechem) przy scenie, gdy Kominek rzuca o blat stołu łyżką z budyniem.
Filmu i wszystkich reakcji oczywiście tutaj nie będziemy opisywać. To miejsce na Wasze wrażenia, gdy obejrzycie już „Blogersów”.
Po filmie dyskusja, z udziałem Maćka Budzicha, Kominka, Artura Kurasińskiego, Jarka Rybusa i Kamila Durczoka (na YouTube można znaleźć zapis wideo fragmentów).
Rozmowa potoczyła się w stronę tematu filmu (a nie samego filmu), a i nawet szerzej – w stronę anonimowości w Internecie (a temat ten tylko skrótowo został przedstawiony w filmie).
Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na pokaz. Specjalne podziękowania należą się DKF-owi, który – m.in. w osobie Tomka Szczygła – pomógł nam zorganizować to spotkanie.
Poniżej zdjęcia ze spotkania – dziękujemy Grandessa.pl za serwis zdjęciowy!
Wkrótce umieścimy w blogu informacje nt. dalszych pokazów.1 komentarz:

  1. Jak tak sobie patrzę na zdjęcie numer 5 to dostrzegam, że też byłem ;-)
    z pozdrowieniami
    Zbigniew Brzeziński - Kielce - Polska

    OdpowiedzUsuń